Об’єднані музикою: як співачка із Запоріжжя розвиває українську культуру в Італії

Дівчина розвиває українську культуру, і так, що й самі італійці залюбки вдягаються у вишиванки.

“Я так подумала, що ще не було нікого, хто переклав гімн України італійською. Я його переклала, потім знайшла професора, він мені трошки підкорегував, і я рада, тому що мені вдалося перекласти, не змінюючи слова, текст, зміст. А саме так, як написаний, я заспівала його. Це відео розійшлося по фейсбуку, більше 300 000 переглядів, і потім мене почали запрошувати. Я співала в Посольстві України в Римі”, – розповіла співачка, бандуристка, авторка пісень Катерина Царькова (E K A).

Вже понад 10 років Катерина мешкає в Італії. Сама ж родом із Запоріжжя, тут навчалася грі на бандурі. У 2007-му стала переможницею шоу «Караоке на Майдані», брала участь у проекті «Шанс» в команді Кузьми Скрябіна. Переїхавши до Італії, дівчина не залишила творчу справу, закінчила академію сучасної музики «Лізард» у Флоренції і сьогодні викладає вокал і гру на бандурі. Катерина, вона ж ЕКА, активно розвиває українську культуру в Італії, знайомить тамтешніх зі звичаями і традиціями козацького народу.

Багато цікавого вона і для себе відкриває. В Італії їй пощастило познайомитися і заспівати з талановитими музикантами. Нещодавно відбулась знакова для неї зустріч – Катерина познайомилася і навіть заспівала зі всесвітньовідомим тенором Андреа Бочеллі.

Сьогодні співачка працює над власними піснями, планує видати альбом, надихається людьми і подіями. Так, емоції від нещодавньої перемоги збірної України з футболу переросли у пісню. Нею Катерина хоче підтримати гравців перед наступною грою.

Найближчим часом Катерина планує зняти відео на цю пісню і сподівається, що збірна покаже гарний результат і цієї суботи.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ob-iednani-muzikoju-jak-spivachka-iz-zaporizhzhja-rozvivaie-ukrainsku-kulturu-v-italii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ob-iednani-muzikoju-jak-spivachka-iz-zaporizhzhja-rozvivaie-ukrainsku-kulturu-v-italii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top