Об’єднатись заради доброї справи: у Запоріжжі відбувся благодійний концерт

Запальні пісні від кращих виконавців міста, дотепні стендапи та багато цікавого почули і побачили запоріжці в Обласному центрі молоді. Та це не звичайний концерт. За кумедними жартами та яскравими номерами стоять великі справи.

“Благодійність — це місто, фундамент якого кожна людина може внести свій камінчик, тому метою цього заходу є щоб кожен житель міста Запоріжжя, також підприємці нашого міста і люди, які мають щире і добре серце, вони могли внести той камінчик у фундамент розбудови реабілітаційного центру “життя”, який планується відкрити в нашому місті”, – розповіла радниця президента Запорізького обласного відділення громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» Тетяна Колупаєва.

У свою ж чергу артисти радо долучились до участі у благодійному концерті. Кажуть, заради доброї справи готові викладатись на повну.

“Добрі справи, соціальна ініціатива — це повинно бути для кожного з нас сьогоденням. Ця ідея нас захопила, і ми вирішили від себе її підтримати. Бо насправді для нас взагалі кожна зустріч з глядачем — це завжди приємно, а коли з цим щось можемо зробити добре — то чому б ні”, – поділився фронтмен гурту «Хорта» Юрій Юрченко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaradi-dobroi-spravi-u-zaporizhzhi-vidbuvsja-blagodijnij-koncert/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaradi-dobroi-spravi-u-zaporizhzhi-vidbuvsja-blagodijnij-koncert

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top