Окупанти вигадали новий спосіб заселення росіянами тимчасово окупованих територій

Окупаційна «влада» намагається змінити демографічний склад населення на захоплених територіях України та планує надавати пільги при купівлі росіянами там житла.

«Окупанти вирішили видавати пільгову іпотеку громадянам РФ при купівлі житла на захоплених землях. Реалізувати програму має фінансовий інститут розвитку в житловій сфері «Дом.рф», якому держава надаватиме субсидії, й той буде вже покривати різницю в іпотечних відсотках банкам», — повідомляє Центр національного спротиву.

В «найкращих традиціях» російські загарбники також змушують місцевих мешканців отримувати паспорт рф, щоб стати учасником програми. А все через те, що свідомі громадяни не бажають міняти український паспорт на ганебний папірець.

Зокрема, останнім часом окупанти у своїх тг-каналах розповсюджують інформацію, що нібито для отримання перепустки для проїзду між населеними пунктами захопленої території Запорізької області з 1 березня потрібен паспорт рф.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/okupanty-vyhadaly-novyy-sposib-zaselennia-rosiianamy-tymchasovo-okupovanykh-terytoriy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top