Окупанти зганяють бюджетників для збору підписів у підтримку Путіна

На тимчасово окупованих територіях України росіяни провели “єдиний день підписів” на підтримку висування міжнародного військового злочинця владіміра путіна на “вибори президента рф”.

Під час заходу окупанти зганяли бюджетників до пунктів збору підписів, з пропагандистською метою, а саме імітації підтримки окупації з боку більшості населення регіону.

Збір підписів проводять “волонтери”, яких кремль завіз з рф. Самі вибори не викликають значного інтересу у місцевого населення. Відтак ворог вимушений розтягнути “виборчий процес” на чотири дні, й дозволити “голосувати” за місцем проживанням, аби приховати відсутність явки на дільницях.

Центр національного спротиву закликає населення ТОТ бойкотувати “волевиявлення”, не відкривати двері представникам “виборчої комісії” та ігнорувати будь-які ініціативи окупантів….

Нагадаємо, у справжній шантаж та насилля перетворився так званий збір підписів за російського диктатора путіна, який так хоче на черговий президентський строк. На ТОТ Запорізького регіону вже лупцюють через Путіна

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/okupanty-zghaniaiut-biudzhetnykiv-dlia-zboru-pidpysiv-u-pidtrymku-putina.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top