Опитування показало: мелітопольці масово не підтримують приєднання до росії

Опитування окупантів продемонструвало відсутність підтримки ідеї бути з росією

Попереднє опитування, яке провела в Мелітополі окупаційна влада, свідчить: мелітопольці навіть за умови шаленого тиску проти приєднання до росії. Проте загарбники все ще планують проводити референдум.

На минулому тижні в Мелітополі з’явились численні агітаційні палатки з написом «Ми вместе с россией». Біля них молодь у брендованих футболках роздає пропагандистські газети. Також окупаційна влада намагається формувати списки та готуватися до голосування за приєднання до рф. Але його реальні результати навряд чи задовольнять організаторів. На цьому наголошує міський голова Іван Федоров.

— Вороги намагаються провести в Мелітополі псевдореферендум. Але перш за все вони побачили, що люди не підтримують їх, тож вони відмовились від єдиного дня голосування, — зазначив в ефірі національного каналу Іван Сергійович. — По-друге, коли вони знайшли колаборантів, які пішли по квартирах опитувати людей, вони побачили, що менш ніж 10 відсотків підтримує російську агресію. Уявіть, люди живуть шість місяців в окупації, безліч військових людей, моральний тиск, а вони хочуть жити в Україні. Вільній, демократичній державі. Це черговий удар по окупантах і приклад спротиву, який чинять мелітопольці окупантам.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», на мелітопольців, які долучились до організації «референдуму» ризикують опинитися за ґратами.

А на початку серпня на вулицях окупованого міста з’явились плакати з закликом до мелітопольців ігнорувати голосування.

Читайте також: Місто енергетиків у Запорізькій області окупанти готують до фейкового референдуму

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Опитування показало: мелітопольці масово не підтримують приєднання до росії появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/opituvannya-pokazalo-melitopoltsi-masovo-ne-pidtrimuyut-priyednannya-do-rosiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top