“Пакунок малюка” чи грошова компенсація: що обирають запорізькі породіллі

З початку року в Запорізькій області 1700 сімей отримали «Пакунок малюка» в натуральній формі, 2500 – скористалися грошовою компенсацією. Вже понад місяць, як бейбі-боксів в регіоні взагалі немає. В обласному перинатальному центрі вони закінчилися набагато раніше.

“Останній пакуночок малюка ми дали 14-го чи 15-го квітня. Більше ми пакунків не отримували. За півроку у нас пройшло 1096 пологів. Якщо порівняти з 20-м роком, ми отримали за 20-й рік всього 480 пакунків малюка, а пологів було 2710”, – зазначив директор обласного перинатального центру Олександр Кирилюк.

Наявність грошової компенсації рятує батьків у ситуації, коли бейбі-бокси відсутні. Зараз ця проблема в нашому регіоні актуальна.

“Це в будь-якому випадку краще, ніж взагалі нічого. І за це завжди, я думаю, батьки будуть вдячні. Навіть на ті ж памперси, які відлітають зі швидкістю звуку, пелюшки, у когось ще суміш, тому що двоє – не вистачає грудного молока. Гроші в будь-якому випадку потрібні”, – висловила свою думку жителька Запоріжжя Віра Жир.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pakunok-maljuka-chi-groshova-kompensacija-shho-obirajut-zaporizki-porodilli/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pakunok-maljuka-chi-groshova-kompensacija-shho-obirajut-zaporizki-porodilli

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top