Патріотичні сукні для переселенців

Кравчиня з прифронтового Степногірська допомагає переселенцям з Маріуполя. Вона не лише відновлює речі, а нещодавно виготовила унікальне замовлення —  пошила патріотичну сукню.

Покликання на все життя.

Ще після технічного училища Лідія Григорівна працювала в майстерні з пошиву жіночого одягу.

«В мене такого якось бажання бути кравчинею не було. А потім ось якось так склалося, що стало все складатися і я почала працювати», — згадує майстриня.

Починала, вона розповідає, з найпростішого: спідниць. В неї навіть була власна бригада з 9 колег. Допомагає чим може: від «магії голки» до словесної підтримки. Після невеликої перерви у професії вона влаштувалася до побутового центру підтримки переселенців «ЯМАРІУПОЛЬ» у Запоріжжі.

«Хочу сказати, що я була вражена. Приходять: я кажу, та сюди треба ниточки підібрати. Та вони кажуть: що зробіть, як-небудь, будь ласка. Люди пережили багато. Тому ставлення дуже добре, — ділиться Лідія Шаповалова.

Вона сама з прифронтового Степногірська, а це лише лічені кілометри від лінії фронту. З третього району, де нещодавно ворожа ракета влучила в автівку журналістів. Тож часто разом з відвідувачами й їй доводиться згадувати перші дні повномасштабного вторгнення.

«Я в цей час знаходилася у селі, там у мене будинок мамин в Плавня. Я там мешкала і їздила в Запоріжжя на роботу. Тож з самого ранку ми прокинулись від вибухів, але думали, що це може грім. Все це чули з Мелітополя — в нас там через воду якраз добре чутно. Та ми ніяк не могли збагнути, що бачимо ясний місяць і грім. А потім думаю, мені це щось не те. І вже як я приїхала на роботу то там вже сказали, що почалась війна, — важко пригадує Лідія Григорівна.

Тож довелось залишитись в Запоріжжі. А згодом і влаштуватися до побутового центру підтримки переселенців «ЯМАРІУПОЛЬ». Тут вона відновлює одяг відвідувачів. А коли одна з відвідувачок запропонувала пошити патріотичну сукню, була здивована, але завзято взялася за роботу. Пригадує, що вимірювала кожен міліметр перед побудовою викрійки.

Славко Твердохліб, фото автора.


У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.

Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/patriotychni-sukni-dlia-pereselentsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top