Переможець регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги визначався в Запорiжжi

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” приймав южненський “Хімік”.

Незалежно від результатів інших матчів, переможець цієї пари вигравав регулярний чемпіонат. Поєдинок виправдав усі аванси. Зі старту команди поливали зливою триочкових. За рахунок меншої кількості втрат запоріжці повели у рахунку 28:21. “Хімік” продовжував утримати високий відсоток реалізації дальніх кидків. Гості зрівняли рахунок, але продовжували робити забагато помилок. Всі гравці “Запоріжжя” рівномірно набирали очки, тому втримували перевагу 54:47.

Третя чверть – це черговий шанс “Хіміка” змінити хід подій. Гості не відпускали запоріжців в рахунку попри палку підтримку місцевих фанів. Атмосфера на матчі, який вирішував долю переможця регулярного чемпіонату, була неймовірною. Окрилені такої підтримкою, баскетболісти Запоріжжя утримували мінімальну перевагу перед заключним відрізком — 70:69. У вирішальній момент самовіддана гра Кіндалла Хілла та холоднокровність Майкла Холтона допомогли команді втекти у відрив. Коли через перебір фолів майданчик залишив Малік Трент, запоріжці об’єдналися і завдали вирішального удару. Зал буквально звеличив власну команду, за що гравці віддячили вболівальникам приголомшливим ривком 12:0 на останніх хвилинах. Запоріжці довели всій Україні, що саме вони найкраща команда регулярного чемпіонату. Перемога над “Хіміком” 92:83.

Це історичний тріумф для запорізької команди. Вперше місцевий клуб виграє регулярний чемпіонат української Суперліги.

У вирішальній битві з “Хіміком” запорізькі баскетболісти подарували своїм фанам незабутній вибух емоцій. Вже сьогоднi команда чекає такої ж підтримки у першому матчі плей-офф із чемпіоном України “Черкаськими Мавпами”. Початок зустрічі о 18. 30.