Під час сесії у міськраді Запоріжжя підняли питання про використання бюджетних коштів

Кожна реконструкція в Запоріжжі несе за собою скандали, тому що городяни і бізнесмени бачать великі бюджетні витрати на реконструкцію об’єктів інфраструктури у місті.

Децентралізація дала великі можливості для місцевих бюджетів, щоб покращити міста. За останій період, той самий Мелітополь можна не впізнати, тому що доцільність використання бюджетніх коштів набагато більша ніж в Запоріжжі. Відповідно таке питання турбує усіх, особливо згадуючи остані об’єкти, які булі зроблені місцевою владою.

Гроші використовуються без контрольно, тому Олександр Константинов депутат від фракції «Європейська Солідарність» підняв це питання на сесії міської ради, бо за ті гроші можна було б реконструювати на багато більше й краще.

Олександр Константинов порівняв ефективність роботи міської влади Мелітополя та Запоріжжя. На сьогодні в Мелітополі реконструювали вже 5 будівель, у той час, як в Запоріжжі не можуть добудувати «Студентську поліклініку» з 2016 року.

Окрім того, Олександр Константинов звернув увагу на розподіл коштів під час реконструкції Правобережного пляжу. Депутат зазначив, за ті гроші, які були виділені  для реконструкції можна було побудувати 2 пляжі.  Наприклад:

 Гранітна плитка для парапету коштує 1,2 млн. грн –  придбали за 2,2 млн. грн;
Протуарна плитка коштує 1.9 млн.грн – придбали за 3, 5 млн. грн;
Пісок 1 млн. грн. – придбали за 3,5 млн. грн.;
Вивіз сміття 700 тис. грн. – придбали за 1,7 млн.грн.

«Будівельного сміття з Правобережного пляжу було вивезено 120 вагонами. При будуванні  ДніпроГЕС, мабуть, було вивезено менше ніж зараз», – зазначив Олександр Константинов.

Нагадаємо, сьогодні на початок сесії в залі зібралися лише дві третини депутатів, однак цього достатньо для роботи сесії. Тож міський голова Володимир Буряк її відкрив. Сесія працюватиме в карантинних умовах, із обмеженим колом учасників.

Сообщение Під час сесії у міськраді Запоріжжя підняли питання про використання бюджетних коштів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/pid-chas-sesii-u-miskradi-zaporizhzhja-pidnjali-pitannja-pro-vikoristannja-bjudzhetnih-koshtiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top