Під час війни запоріжці можуть подати заявку та офіційно одружитися за один день

В умовах воєнного стану подати заявку та офіційно оформити шлюб можна за один день

Реєстрація шлюбу за один день може відбуватися у будь-якому органі ДРАЦСу на території, де не ведуться бойові дії. При цьому, в певних умовах шлюби можуть реєструвати не лише працівники органів ДРАЦС. Наприклад, це можуть бути й поліцейські, й військові.

Зокрема, це актуально для жінок і чоловіків, які несуть службу. Для них навіть зробили можливість одружуватись дистанційно. Вони можуть звернутися до свого командира і подати заяву про те, що бажають одружитися дистанційно.

Таким чином, зареєструвати шлюб можна навіть тоді, якщо одного з членів подружжя немає фізично. Людина, яка не перебуває у військовій частині, може бути підключена дистанційно. І навіть обоє з пари можуть бути підключені дистанційно, просто через Zoom.

З початку повномасштабної війни одружилися майже 22 000 українських пар, що більше, ніж зазвичай. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Раніше «Індустріалка» писала, як найвідоміший козак Запоріжжя та театральні актори підготували сюрприз на весіллі військових.

Читайте також: У Мелітополі попри війну грають весілля — фото

Сообщение Під час війни запоріжці можуть подати заявку та офіційно одружитися за один день появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pid-chas-viyni-zaporizhtsi-mozhut-podati-zayavku-ta-ofitsiyno-odruzhitisya-za-odin-den

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top