Підприємства Групи Метінвест продовжують екологізувати виробництво

На екомодернізацію підприємств Групи Метінвест було спрямовано 3,5 мільярди доларів

За 15 років діяльності Групи Метінвест на екологічну модернізацію підприємств було витрачено мільярди доларів. І це лише початок. Про це під час прес-конференції повідомив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

За його словами, за 15 років існування компанії на екомодернізацію було спрямовано 3,5 мільярди доларів. Такі великі інвестиції в екологію в Україні рідкість.

— Фактично серйозні інвестиції в екологію, в приведення до ладу викидів підприємств, якраз припали на ці 15 років Метінвесту, особливо останні 7-8 років. Минулий рік взагалі був рекордним. За минулий рік по підприємствах компанії Метінвест було інвестовано 200 млн доларів виключно в проєкти з екологічним ефектом, — зазначив він.

Ще пів мільярда на екопроєкти планують виділити у найближчі 5 років. Та це – лише мала частина великої роботи. В рамках екологізації виробництва підприємства Групи Метінвест планують здивувати споживача.

На екомодернізацію підприємств Групи Метінвест було спрямовано 3,5 мільярди доларів

— Виробників металу у світі дуже багато, конкуренція дуже велика, тому кожен повинен навчитися як в металургії, так і в гірничовидобувній промисловості, в залізорудній промисловості виробляти щось унікальне, — пояснив Юрій Риженков.

В України є всі шанси, щоб це зробити. Наприклад, якщо перейти до електрометалургії. Така глобальна зміна технологічного процесу на додачу допоможе знизити вуглецевий вплив виробництва на атмосферу.

— Сьогодні ми опрацьовуємо проєкти з будівництва комплексу прямого відновлення заліза разом з електрометалургією для виробництва фактично з дуже низьким викидом СО2 або в перспективі з використанням водню взагалі з нульовими викидами СО2, — наголосив він.

Найімовірніше, каже гендиректор Групи Метінвест, що таке нове виробництво з’явиться у Запоріжжі або Маріуполі. На його будівництво потрібно не менше 3,5 мільярдів доларів. А у перспективі воно може працювати взагалі без викидів. Завдяки енергії сонця та вітру.

— У тому ж Запоріжжі – поруч є сонячні електростанції, поруч є в області вітроелектростанції, які можна було б використовувати для такого циклу абсолютно чистої, справжньої зеленої металургії, — додав Юрій Риженков.

На екомодернізацію підприємств Групи Метінвест було спрямовано 3,5 мільярди доларів

Читайте также: На комбінаті «Запоріжсталь» завершили капітальний ремонт доменної печі №4

Сообщение Підприємства Групи Метінвест продовжують екологізувати виробництво появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pidpriyemstva-grupi-metinvest-prodovzhuyut-ekologizuvati-virobnitstvo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top