Підвезли «м’ясні загони»: ЗС РФ намагаються завадити просуванню ЗСУ на Запоріжжі

Українські бійці продовжують просуватися. Вони мають успіхів біля Вербового, в районі Новопрокопівки, Копані.

Збройні сили Російської Федерації намагаються завадити просування Збройних сил України на Запорізькому напрямку. Про це повідомив депутат Запорізької міської ради Дмитро Кирильчук у коментарі «24 Каналу».

«Це стосується лінії Роботине — Вербове», — сказав Дмитро Кирильчук.

Він зазначив, що у ворога є засоби, щоб перешкоджати просуванню українських військових. Мова йде про машини дистанційного мінування. Зі слів Кирильчука, іноді спроби окупантів зашкодити ЗСУ мають панічний характер, а іноді — це системна робота.

Крім цього, у ворога спостерігаються відновлення особового складу. Нещодавно відбулася ротація під Оріховим Запорізької області, куди підвезли нові «м’ясні загони». Проте просування українських захисників продовжується. Зокрема, ЗСУ мають успіхів біля Вербового, в районі Новопрокопівки, Копані.

Кирильчук зауважив, що ведеться системна робота попри намагання військових РФ. Так українські бійці відбили вже другу контратаку росіян у районі Левадного. Він наголосив, що окупанти почали окопуватися не лише в районі Токмака, але й «дво- та триярусні захисні споруди» починають з’являтися на Бердянському напрямку.

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни у звіті за 8 жовтня заявили, що російські військові посилили мінування в районі Роботине — Вербове, аби не дати просунутися українським бійцям у Запорізькій області. Ворог намагається закріпити Сили оборони на ділянках фронту подалі від західної частини регіону.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/pidvezly-m-iasni-zahony-zs-rf-namahaiutsia-zavadyty-prosuvanniu-zsu-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top