Підвищення тарифу на проїзд у Запоріжжя: військова адміністрація розглянула це питання 

Запорізька обласна військова адміністрація уважно розглянула та проаналізовано питання підвищення тарифу з урахуванням вимог Закону України «Про правовий режим воєнного стану». Згідно п. 10 ч. 3 ст. 15 Закону України ОВА встановлює тарифи тільки якщо населений пункт окуповано, або у разі оточення адміністративного центру області чи у разі прийняття ВР України за поданням президента України відповідного рішення.

Оскільки обласний центр не перебуває в окупації, то рішення про підвищення тарифу має приймати міська влада.

— Встановлення тарифів на перевезення пасажирів в Запоріжжі – компетенція Запорізької міської ради та її виконавчих органів. Вважаю, що підвищення цін на проїзд в транспорті загального користування має бути насамперед економічно обґрунтованими. Ціна за проїзд має бути доступною, — наголосив Олександр Старух.

Двічі від початку дії воєнного стану у Запоріжжі водії маршруток самовільно підвищували тариф на проїзд, в середньому, на 2 гривні. Крім того, 20 травня, ряд перевізників вдався до шантажу й не випустив на маршрут більшість маршруток. З ними буде розірвана угода. Водночас ще на початку травня в.о. мера міста Анатолій Куртєв зустрівся з перевізниками для того, аби розробити алгоритм подальших дій. Розрахунки, щодо нового тарифу були надані до військової адміністрації. В маршрутках вартість проїзду можуть підвищити до 13 гривень. Проїзд у комунальному транспорті — безкоштовний.

Источник: https://subbota.ua/news/180097/pidvishhennya-tarifu-na-pro%d1%97zd-u-zaporizhzhya-vijskova-administracziya-rozglyanula-cze-pitannya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top