Почався ремонт дороги Запоріжжя-Маріуполь, яку хочуть перетворити в автобан

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Автодорога Маріуполь-Запоріжжя. Почалися ремонтні роботи. У цьому році на цю дорогу з Дорожнього Фонду передбачено 1,2 млрд гривень, в 2020 році — її якісно відремонтуємо повністю», — написав міністр у соцмережі Facebook.

Вчора «Автомагістраль-Південь» почала ремонт ділянки дороги Н-08 «Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» поблизу міста Орєхово в Запорізькій області.

«Траса Н-08 потребує термінового ремонту, особливо на кордоні з Донецькою областю. Наші фахівці почали проект середнього поточного ремонту на двох ділянках: км 548 + 108 — км 573 + 089 та км 647 + 089 — км 667 + 089», — повідомили в компанії.

В роботі зараз перші кілометри автотраси поблизу міста Орєхово. Фахівці «Автомагістралі-Південь» проводять фрезерування старого асфальтобетонного покриття. На ділянці передбачена часткова заміна підстави і влаштування вирівнюючого і верхнього шарів асфальтобетону.

«Через кілька днів наші фахівці перейдуть до другого ділянці біля смт Розівка. Там повністю розберуть дорожній одяг і замінять основу дороги. На цій ділянці буде три шари асфальтобетонної суміші — нижній, вирівнюючий і верхній», — говорять в компанії.

До робіт на об’єктах притягнуто 4 бригади з 60 робітників і 40 одиниць дорожньо-будівельної техніки. Асфальтобетонні суміші будуть доставлятися з нашої виробничої бази в Новополтавці в Запорізькій області, де встановлено асфальтобетонний завод потужністю 200 т АБС на годину.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pochavsya-remont-dorogi-zaporizhzhya-mariupol-yaku-hochut-peretvoriti-v-avtoban/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top