Подробиці з засідання рада регіонального розвитку у Запоріжжі

Сьогодні у Запоріжжі відбулася Рада Регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка. Говорили про останні здобутки та перспективи розвитку. Запорукою успіху України, за словами Президента, є залучення інвестицій до проектів інфраструктури, аграрного сектору, промисловості та туризму.

У 2018 році Україна ввійшла до десятки світових лідерів з виробництва зерна, зібравши 70 мільйонів тонн. Окрема частина виступу Петра Порошенка була присвячена реформі децентралізації. Також Президент України зазначив, що розвиток регіонів буде в пріоритеті й надалі. Після — надав слово голові Запорізької облдержадміністрації Костянтину Брилю. Очільник області розповів про розвиток територій, ремонт доріг області, впровадження та реалізацію соціальних проектів. Поділився й планами на 2019 рік.

На засіданні виступав міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, який розповів про досягнення міста за останні три роки. В обласному центрі розвивається громадський транспорт, будуються дороги, впроваджуються медична та освітня реформи. Втім, головним досягненням Володимир Буряк назвав зведення нового терміналу в Запорізькому міжнародному аеропорту. В грудні минулого року заклали фундамент. А вже у 2019-му об’єкт планують ввести в експлуатацію.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/podrobitsi-z-zasidannya-rada-regionalnogo-rozvitku-u-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top