Подяка за плідну працю: як вітали тих, хто рятує життя запоріжців

“Нас медики супроводжують все життя: від пологового будинку до лікарні. Тож і їм здоров’я, наснаги в боротьбі за наше здоров’я”, – зазначив заступник директора Запорізького регіонального протипухлинного центру Юрій Баршак.

Щодо умов праці, їх дійсно можна назвати комфортними, адже технічна база закладу розвивається. Одне з великих досягнень, кажуть посадовці та лікарі, це запуск в роботу лінійного прискорювача. Тепер у центрі можуть лікувати надсучасним методом променевої терапії.

“Чимало вже зроблено. Постійно йде оновлення матеріальної, технічної бази нашого закладу. Постійно щось оновлюється. Апарати УЗІ, лапароскопічні стойки, постійно розширюється база оперативних втручань. Люди отримують все більш і більш якісне лікування по всім напрямкам”- розповів медичний директор Запорізького регіонального протипухлинного центру Олег Левенко.

Та жодне найсучасніше обладнання нічого не варте без професіоналів, які щоденно виконують свою роботу з порятунку людських життів. За словами лікарів протипухлинного центру, найголовніше — це працювати за покликом душі.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/podjaka-za-plidnu-pracju-shho-rozpovili-ti-hto-rjatujut-zhittja-zaporizhciv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=podjaka-za-plidnu-pracju-shho-rozpovili-ti-hto-rjatujut-zhittja-zaporizhciv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top