Потрібна допомога: 38-річна запоріжанка бореться за життя

Наталії Шевченко – 38. Життя жінки було звичайним до осені минулого року, коли її почала турбувати звичайна родимка за вухом. Жінка звернулася до лікарів, ті сказали – видалити родимку. Дослідивши утворення, фахівці дали невтішний висновок – це меланома, рак шкіри. У грудні вже ставили IV стадію. Хвороба прогресувала надто швидко.

Хіміотерапія не дала позитивних результатів. Лікарі порадили імунотерапію, яку Наталія через брак коштів не змогла собі дозволити. Зараз жінка на так званій таргетній терапії – коштує вона порівняно менше, але суми для родини залишаються непідйомними.

Допомогти жінці побороти хворобу можна на сайтіблагодійного фонду «Хелпус». Для цього оберіть розділ «Як допомогти». Далі – «допомога важкохворим». У матеріалі про Наталію перейдіть у кінець сторінки, натисніть «пожертвувати» і заповніть відповідну форму.

Будь-який грошовий внесок – це можливість дати шанс Наталії на життя.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/potribna-dopomoga-38-richna-zaporizhanka-boretsja-za-zhittja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=potribna-dopomoga-38-richna-zaporizhanka-boretsja-za-zhittja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top