Поцілунок більше години

На кілька годин одне з улюблених місць запоріжців — бульвар Шевченка – перетворився на бульвар закоханих. Тут встановлювали новий рекорд міста з кількості людей, які цілуються одночасно.

Попри робочий час людей зібралося чимало: хтось хотів взяти участь у встановленні рекорду, хтось просто прийшов подивитися. Загалом на бульварі зібралось близько 300 людей. Спочатку — конкурси, розіграші та подарунки. Відповівши на кілька запитань, серед закоханих розіграли квитки у кіно, ресторани, на концерти та у клуби. Привітав запорізьких закоханих і заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Ще одним подарунком для містян стало встановлення стели закоханих. Тут кожен охочий може отримати побажання для себе.

Найочікуваніша подія — встановлення рекорду з наймасовішого поцілунку. Попередньо одночасно цілувались 13 пар. Це було у 2014 році. Сьогодні ж більше двадцяти пар наважились публічно продемонстрували свою закоханість. Вже на початку так званих змагань, організатори вирішили подарувати вечерю у ресторані тим закоханим, які цілуватимуться найдовше. Перші 15 хвилин минули дуже швидко. Останні вісім пар ніяк не хотіли зупинятися, тож це довелося зробити організаторам. Врешті, дві найкращі пари виграли вечерю у ресторані. А інші учасники отримали квитки до нічного клубу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/potsilunok-bilshe-godini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top