«Принц» за гратами: у Запоріжжі заарештували вора у законі

Як повідомляють у прес-службі суду, ще у 2019 році тодішній заступник керівника Національної поліції України Вячеслав Аброськін представив список з 15 кримінальних авторитетів, один з яких – Паата Чхартишвілі, мешканець Запоріжжя. Згодом він потрапив у підсанкційний список Ради національної безпеки та оборони України. А зараз його взято під варту строком на 60 днів. Судова справа, де розглядають причетнысть “Принца” до наркоторгівлі та незаконного обігу зброї, продовжать.

Відомо, що Чхартишвілі з прізвиськом «Принц» був задіяний в організації злочинного угрупування. Разом з кількома авторитетами з інших міст, він брав участь у координації збору «данини» від наркоторгівлі, рекету, розбоїв та грабежів тощо. Правоохоронці у свій час наголошували на тому, що авторитет буквально «контролює кримінальний світ Запорізької області».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/princ-za-gratami-u-zaporizhzhi-zaareshtuvali-vora-u-zakoni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=princ-za-gratami-u-zaporizhzhi-zaareshtuvali-vora-u-zakoni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top