Прийняті електроні петиції, фінанси та підтримка молодих спортсменів: чим завершилася сесія Запорізької міської ради

Зокрема на сесії затвердили участь Запорізького Міжнародного аеропорту в новому проекті. Організований він Міністерством інфраструктури спільно з Глобальним інфраструктурним фондом. Таким чином не тільки   аеропорт, а й місто матиме нові можливості для розвитку.

Вирішили й низку фінансових питань. Депутати надали дозволи концерну «Міські теплові мережі» та КП «Водоканал» на придбання техніки у лізинг. Підтримали і купівлю ангіографа. Його вартість — 25 млн грн. Раніше планувалося виділити кошти з міського та обласного бюджетів. Місто гроші виділило, а от обласні депутати — передумали.

Окрім цього 40 сесія стала, мабуть, першою сесією міськради, де були підтримані всі електронні петиції: про перейменування вулиці Андрія Лободи, про запуск габаритного громадського транспорту з різних районів міста до аеропорту, а також про будівництво бетонного скейт-парку.

Також в рамках засідання депутати вирішили виділити щомісячну проемію у розмірі 1 тисячі гривень 40 спортсменам дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Фінансово підтримають і олімпійців. 15 з них щомісячно до початку проведення літніх Олімпійських ігор у Токіо 2020 року отримуватимуть 5 тисяч гривень.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/prijnyati-elektroni-petitsiyi-finansi-ta-pidtrimka-molodih-sportsmeniv-chim-zavershilasya-sesiya-zaporizkoyi-miskoyi-radi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top