Про загиблу в Запорізькій інфекційній лікарні лікарку зняли фільм (відео)

Трагічної ночі з 3 на 4 лютого в Запорізькій інфекційній лікарні сталася пожежа. Вогонь охопив перший поверх нового корпусу, де знаходяться реанімації з ковідними хворими

Молода лікарка Ольга Гліва для останнього була з хворими, цей героїзм коштував дівчині життя.

Про 26-річну дівчину журналісти «Суспільного» зняли фільм-розслідування під назвою «Хвиля».

У стрічці розповідаються моторошні таємниці медицини, які під тиском пандемії не витримали нових загроз. Минулої неділі, 23-го травня, стрічка вийшла на екрани та пролила світло на події вечора 3-го лютого.

Нагадаємо, що вогонь охопив перший поверх нового корпусу, де знаходяться реанімації з ковідними хворими. Власні джерела в лікарні розповіли Forpost, що пожежа сталася через вибух кисневого балону в той момент, коли лікарка робила інтубацію. Головний лікар Володимир Шинкаренко зазначив, що загорівся апарат ШВЛ швейцарського та італійського виробництва фірми “Гамільтон”. 

Серед загиблих дві жінки-пацієнти 1945 та 1930 р.н, колишній командир військової частини 3026 Нацгвардії, полковник у відставці 70-річний Олександр Захаров та 26-річна лікар Ольга Гліва. Експерти встановили, що смерть чотирьох людей настала від шоку, викликаного термічними опіками полум’ям. Тобто, пацієнти не отруїлися газом, а згоріли живцем.

Десятки запоріжців прийшли проститися з 26-річною лікаркою Ольгою Глівою, яка загинула під час пожежі в інфекційній лікарні.

Источник: https://forpost.media/novosti/pro-zahyblu-v-zaporizkiy-infektsiyniy-likarni-likarku-znialy-film-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top