Прогноз погоди на вихідні 23–24 липня: від спеки до грози

Погода цього вікенду, за даними Sinoptik.ua, обіцяє бути різноманітною. У більшості областей країни пройдуть дощі з грозами, а в деяких регіонах погода буде нетипово спекотною.

Погода у суботу 23 липня

У суботу спекотна сонячна погода очікується в Житомирській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Вінницькій, Одеській та Миколаївській областях — +29…+32 °С. Ще спекотніше буде в Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях — +32…+34 °С. Ну а жителям Закарпатської області варто хоча б морально підготуватись до екстремальних +34…+36 °С.

У решті регіонів України температура не вийде за межі кліматичної норми. Так, у центральних та південно-східних областях термометри покажуть +26…+28 °С, на Півночі, Харківщині та Полтавщині — +25…+27 °С. Уночі температура повітря становитиме +14…+16 °С. Лише на Закарпатті навіть після заходу сонця очікується щонайменше +18…+20 °С. У Донецькій та Луганській областях пройдуть дощі з грозами за денної температури +22…+24 °С та нічної — +12…+14 °С.

Погода в неділю 24 липня

Терпимо спекотно в неділю буде у Закарпатській, Житомирській, Вінницькій, Дніпропетровській та Одеській областях — +28…+31 °С. У Кіровоградській та Черкаській областях очікується +31…+33 °С, у Миколаївській — +32…+34 °С. В інших регіонах прогнозується типова для кінця липня погода: +24…+26 °С — у західних областях, +29…+30 °С — на Півночі та в Центрі, +27…+29 °С — на Сході. Дощі з грозами пройдуть майже по всій правобережній Україні, а також на Чернігівщині.

Погода в понеділок 25 липня

Спекотна погода на початку тижня утримається на Закарпатті (до +32 °С), в Івано-Франківській та Одеській областях (до +29 °С). На Заході буде ясно, а от одеситам обіцяють грозу. Дощі пройдуть у південно-східних, північних та центральних областях. Денна температура тут становитиме близько +27 °С. У Києві також очікуються дощі, максимальна температура повітря становитиме +25 °С. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13…+15 °С у західних регіонах та +17…+19 °С — в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Не забувайте дбати про здоров’я!

У ніч із п’ятниці на суботу очікується незначна магнітна буря. Лікарі радять пити більше води і поменше солити їжу, щоб в організмі не затримувалася волога. А ще обов’язково добре виспіться суботнім ранком і відмовтеся від активних занять спортом до неділі. Алергікам варто бути пильними особливо. На всій території України зберігається висока концентрація пилку трав.

Народні прикмети та вірування

Якщо 23 або 24 липня у вашому регіоні пройде дощ із грозою, не гайте час і виїжджайте на риболовлю — вона має бути дуже вдалою! І побіжно придивіться до жаб на березі: якщо вони активно стрибають, найближчим часом бути гарній погоді.

Ясна погода в Ольжин день, 24 липня, за спостереженнями наших предків, обіцяє багатий урожай зернових.

Прогноз погоды на выходные 23–24 июля: от жары до грозы

Погода в этот уик-энд, по данным Sinoptik.ua, обещает быть многогранной. В большинстве областей страны пройдут дожди с грозами, а в некоторых регионах погода будет нетипично жаркой.

Погода в субботу 23 июля

В субботу жаркая солнечная погода ожидается в Житомирской, Хмельницкой, Тернопольской, Ровенской, Волынской, Винницкой, Одесской и Николаевской областях — +29…+32 °С. Еще жарче будет в Ивано-Франковской, Львовской и Черновицкой областях — +32…+34 °С. Ну а жителям Закарпатской области стоит хотя бы морально подготовиться к экстремальным +34…+36 °С.

В остальных регионах Украины температура не выйдет за рамки климатической нормы. Так, в центральных и юго-восточных областях термометры покажут +26…+28 °С, на Севере, Харьковщине и Полтавщине — +25…+27 °С. Ночью температура воздуха составит +14…+16 °С. Лишь на Закарпатье даже после захода солнца ожидается не менее +18…+20 °С. В Донецкой и Луганской областях пройдут дожди с грозами при дневной температуре +22…+24 °С и ночной — +12…+14 °С.

Погода в воскресенье 24 июля

Терпимо жарко в воскресенье будет в Закарпатской, Житомирской, Винницкой, Днепропетровской и Одесской областях — +28…+31 °С. В Кировоградской и Черкасской областях ожидается +31…+33 °С, в Николаевской — +32…+34 °С. В остальных регионах прогнозируется типичная для конца июля погода: +24…+26 °С — в западных областях, +29…+30 °С — на Севере и в Центре, +27…+29 °С — на Востоке. Дожди с грозами пройдут почти на всей правобережной Украине, а также Черниговщине.

Погода в понедельник 25 июля

Жаркая погода в начале недели сохранится на Закарпатье (до +32 °С), в Ивано-Франковской и Одесской областях (до +29 °С). На Западе при этом будет ясно, а вот одесситам обещают грозу. Дожди пройдут в юго-восточных, северных и центральных областях. Дневная температура здесь составит около +27 °С. В Киеве также ожидаются дожди, максимальная температура воздуха составит +25 °С. Ночью столбики термометров покажут +13…+15 °С в западных регионах и +17…+19 °С — в Одесской, Николаевской и Херсонской областях.

Не забывайте заботиться о здоровье!

В ночь с пятницы на субботу ожидается незначительная магнитная буря. Врачи советуют пить побольше воды и поменьше солить пищу, чтобы в организме не задерживалась влага. А еще обязательно хорошо выспитесь субботним утром и откажитесь от активных занятий спортом до воскресенья. Аллергикам стоит быть бдительными вдвойне. На всей территории Украины сохраняется высокая концентрация пыльцы трав.

Народные приметы и верования

Если 23 или 24 июля в вашем регионе пройдет дождь с грозой, не теряйте время и выезжайте на рыбалку — она должна быть очень удачной! И заодно присмотритесь к лягушкам на берегу: если они активно прыгают, в ближайшее время быть хорошей погоде.

Ясная же погода в Ольгин день, 24 июля, по наблюдениям наших предков, сулит богатый урожай зерновых. 

Источник: https://forpost.media/ukraina/prohnoz-pohody-na-vykhidni-23-24-lypnia-vid-speky-do-hrozy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top