Протягом трьох днів у ПС “Юність” відбувалися матчі кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи з волейболу-2019

Згідно з регламентом, пряму путівку на чемпіонат Європи отримують переможці своїх груп та одна найкраща команда серед тих, що посіли другі місця. Таким чином українцям була потрібна лише перемога.

Стартовий сет був не досить вдалим для нашої збірної. Гості протягом всієї партії тримались на відстані 5-ти-6-ти м’ячів і не давали можливості наздогнати. Як підсумок 25:19 на користь збірної Франції.

У другій партії українці почала давати здачі. Вже французи були розгублені на майданчику і припускалися прикрих помилок. Проте серйозно відірватися у рахунку нашим хлопцям не вдавалося. У підсумку переможець визначився на тайм-брейку. Більше пощастило французам — 29:27. Програш у другій партії відібрав шанси українців на перше місце, тож суперник закріпив успіх — 25:20.

Таким чином, набравши максимальну кількість очок у своїй групі національна збірна юнаків до 17-ти років з Франції отримує пряму путівку на чемпіонат Європи 2019. Цей успіх з ними розділили їхні співвітчизниці з U-16. Українські збірні на жаль до фінального етапу чемпіонату Європи не потрапили.