Радієш окупації — отримай квартиру: росіяни подарували мелітопольському блогеру «безхазяйну» квартиру

Блогер з Мелітополя Максим Стадник після окупації почав розповідати, як зараз добре живеться в місті, радіти так званому «референдуму» та повторювати пропагандистські казки.

Про це розповіли журналісти «Еспресо».

Представникам ЗМІ вдалося дізнатися, що матір колаборанта живе на росії. Максим також хотів там осісти, з 2015 року почав регулярно відвідувати ворожу країну. Однак щось не склалося, адже йому заборонили в’їзд до рф на 5 років.

Після цього блогер намагався заробити у Києві, Польщі та Туреччині. Виявилося, що бути заробітчанином не так просто, тому хлопець повернувся до Мелітополя.

«Золоті часи» настали після повномасштабної війни. На тимчасово окупованих територіях Максим знайшов справу усього свого життя — постійно прославляв загарбників та ніс нісенітниці про Україну.

Росіяни оцінили старання блогера. За це навіть видали йому квартиру, щоправда, тимчасово. Зрадника посилили в помешкання людей, які вимушено покинули дім через окупацію.  Окупаційна влада називає такі квартири «безхазяйними» та незаконно селить туди колаборантів.

Нагадаємо, після захоплення частини території Пологівського району окупаційна влада призначила на посаду так званого голови «Военно-гражданской администрации Розовской поселковой администрации Пологовского района Запорожской области» письменника з москви, автора книжок з ведення тактичного бою.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/radiiesh-okupatsii-otrymay-kvartyru-rosiiany-podaruvaly-melitopolskomu-bloheru-bezkhaziaynu-kvartyru.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top