Народний депутат і рекордсмен на посаді очільника ОДА Олег Синютка зустрівся з запоріжцями

Сьогодні Запоріжжя відвідав народний депутат України, перший заступник голови партії «Європейська Солідарність» Олег Синютка.

Політик провів декілька зустрічей з партійцями – співробітниками Секретаріату Запорізької територіальної організації, головами фракцій, депутатами і активістами «Європейської Солідарності». Під час спілкування Олег Синютка окреслив головні задачі, які об’єднують представників політсили в усіх куточках України.

«Сьогодні я як народний депутат України та член фракції «Європейська Солідарність» маю зустріч із членами  місцевих рад та тими людьми, які об’єднані нашою політичною силою. Ми зустрілись аби поговорити про те, як зробити все можливе, щоб наші люди стали заможнішими, щоб українці відчували, що країну можна зробити тут в Запоріжжі,  Дніпрі, Мелітополі – і в будь-якому іншому місті. Поговорити про те, як зробити для наших людей таке життя, яке буде комфортним для кожного», – зазначив Олег Синютка.

«Зараз дуже важливо, щоб суспільство, розчарувавшись у Зеленському, не розчарувалось у державі. Саме це і є основним завданням «Європейської Солідарності» – не дати українцям зневіритись, а навпаки дати надію та показати професіоналів, які ладні взяти всю відповідальність та повести Україну за собою. Ми повинні не обіцянками, а рутинною працею продемонструвати, що українці зможуть знайти щастя й побудувати  життя у власній державі», – додав він.

Партія «Європейська Солідарність» перемогла на місцевих виборах 2020 в Запорізькій області, сформувавши відповідні фракції в обласній, всіх міських та районних радах. Що прямо доводить запит суспільства на наявність проукраїнської політичної сили, яка бачить Україну в Європі. Про це заявив Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання і голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

«Партія  «Європейська Солідарність» активно розбудовується в Запорізькій області, попри певну «важкість» регіону. Багаторічна кремлівська пропаганда на сході і півдні України дала свої плоди – про це свідчать проросійські політсили, які активно представлені в місцевих радах на наших територіях. На жаль, в восьмий рік російсько-української війни, такі партії як «ОПЗЖ», «Опозиційний блок», «Слуга Народу» і  «Партія Шарія» мають й досі законне право просувати свої зрадницькі ідеологеми в місцевому самоврядуванні. На цьому тлі результати «Європейської Солідарності», як єдиної потужної  проукраїнської і опозиційної до влади слуг сили в регіоні, ми твердо вважаємо переможними, – зазначив під час зустрічі Ігор Артюшенко.

«На сьогоднішній день підтримка «ЄС» тільки зростає, це відображено в останніх соціологічних  дослідженнях.

Наступні п’ять років будуть роками активної боротьби і протидії внутрішньому ворогу. Але я впевнений, що ця війна стане переможною для України і таку концентрацію проросійських сил в провладних кріслах ми більше ніколи не побачимо», – наголосив політик.

Источник: https://forpost.media/novosti/narodnyy-deputat-i-rekordsmen-na-posadi-ochilnyka-oda-oleh-syniutka-zustrivsia-z-zaporizhtsiamy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top