Ралі на Дніпрі: як долали перешкоди учасники змагання

Окрім дорослих, свої сили на сапах спробували і діти. Взяти участь у перегонах могли юні спортсмени віком від шести років.

“Діти відображають те, як ми себе поводимо. Якщо ми п’ємо пиво, сидимо на лавочках – вони копіюють, якщо ми веслуємо на воді, їздимо на велосипеді – вони дивляться і це для них норма. Тоді вони також нас копіюють”, – зазначив організатор змагань «Байда Ралі» Сергій Хвостенко.

Серед тих, хто вирішив позмагатись, і дванадцятирічний Артем Кабак. Хлопець більше трьох років відвідує секцію з веслування на байдарках та каное, втім рік тому вирішив спробувати себе і на сапі.

“Мені здається легше байдарка, бо я в ній більше тренуюся, ну і вона швидше як мені здається. Влітку виїжджаємо на сап, і десь змагань два, три у нас за літо – мені подобається сап”, – розповів учасник змагань «Байда Ралі» Артем Кабак.

Взагалі, турнір «Байда Ралі» – це не лише про спорт, а й про активне дозвілля.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/rali-na-dnipri-u-zaporizhzhi-vidbulisja-sportivni-zmagannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rali-na-dnipri-u-zaporizhzhi-vidbulisja-sportivni-zmagannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top