Рашисти оголошують квартири «безхазяйними», аби заселити туди окупантів та колаборантів

Рашисти продовжують «віджимати» оселі мешканців тимчасово окупованих територій. Так у захопленому Мелітополі протягом кількох останніх тижнів окупанти влаштували справжні рейди для виявлення «безхазяйних» квартир. Туди вони планують заселяти колаборантів та самих рашистів. Колаборанти могли визнати «безхазяйними» не тільки порожні квартири, а навіть ті помешкання, які власник залишив родичам, проте вони не мають на руках оригіналів документів на право власності. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Ми можемо констатувати той факт, що кількість військових збільшується на тимчасово окупованій території Мелітополя і збільшується терор по відношенню до цивільних мешканців. Цей тиждень визначився для наших мешканців, ще й тим, що вони підвели підсумки своєї «інвентаризації» житла, яку проводили протягом останніх трьох тижнів.

Вони виявляли порожні квартири, порожні будинки . Після цього зробили черговий популістичний пропагандиський крок – почали збирати трудові колективи медиків, вчителів і пропонували всім ставати на чергу, як це було в радянському союзі для того, щоб викрадене житло роздавати між тими людьми. Це черговий фейк та пропаганда, насправді вони роздавати їм нічого не будуть», — зазначив мер Мелітополя.

Також Федоров підкреслив, що викрадені квартири, підготували для гастролерів з рф. Зараз проводиться чергова ротація медиків та вчителів з РФ.

«Вони завозять нову партію, але це не сотні, це одиниці. Наприклад, в минулій ротації лікарів було 5, а в цій не більше 10. Ніхто не хоче їхати на тимчасово окуповані території. Що стосується розселення, то селяться вони не в гуртожиткі, а в викрадені квартири. За їхньої інформацією це «націоналізовані будинки», — підвів підсумок міський голова.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-oholoshuiut-kvartyry-bezkhaziaynymy-aby-zaselyty-tudy-okupantiv-ta-kolaborantiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top