Рашисти у Мелітополі збувають крадені речі через таксистів та ювелірів

За повідомленнями місцевих мешканців, днями в тимчасово окупованному Мелітополі приватним сектором в районі Піщаної почала їздити біла «волга» з шашечками таксі на російських номерах. Водій радянського автомобіля пропонував купити у нього речі за дуже вигідною.

— Чи циган, чи то вірменин, я зразу й не зрозуміла хто такий. Зупинився і каже: Мене до вас прислали. Сказали, що ви цікавилися дуже добротними речами за схожою ціною. У мене для вас є норкова шуба і ковдра. Все за 2000 рублів продам». Я як почула, відразу сказала, щоб забирався подалі. Він виявився настирливим. Збив ціну на речі до 1000 рублів.

Мабуть, із чужого плеча хутряна шуба була, якщо за таку ціну вирішив продати. Квартир та будинків, залишених мелітопольцями, у місті багато залишили. От і промишляють, мабуть, тепер злодії. Я злякалася його нахабства. Мало, що йому на думку спаде. Налякала, що в міліцію повідомлю. Він, як почув це, тут же сів за кермо і далі поїхав, начебто, далі шукати того, кому б збути карданне, – розповідає мешканка Мелітополя.

Також місцеві твердять, що на ринку у Чорного гастронома дуже часто бачать цю білу вовгу із шашечками таксі. Не виключено, що таксист – посередник у рашистів та місцевих зрадників-поліцаїв, які під час обшуку у будинках та квартирах мелітопольців тягнуть гроші, коштовності, хутряні вироби. А потім збувають через таких «посередників».

Фото илюстративне.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-u-melitopoli-zbuvaiut-kradeni-rechi-cherez-taksystiv-ta-iuveliriv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top