Рашисти відбирають у людей останню лікарню розташовану на ТОТ Запорізької області

Щоденно російські окупаційні війська зазнають нищівних втрат на запорізькому напрямку. Десятки військових рф потрапляють з пораненнями у лікарні. На сьогодні, 70% ліжко-місць медзакладів Мелітополя окупанти забрали у цивільних під військовий шпиталь. Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Спочатку для поранених окупанти забрали колишній дитячий санаторій, який використовувався як ковідний госпіталь. Потім так звану першу лікарню та сучасну інфекційну лікарню. Згодом забрали всі лікарні в окупованих населених пунктах Запорізької області.

Єдина лікарня на тимчасово окупованій частині Запорізької області яка могла приймати цивільних — це лікарня інтенсивних методів лікування у Мелітополі.

Але в окупантів такі втрати, що два тижні тому й туди вони почали підселяти поранених. А згодом й взагалі сказали, що забирають і цю лікарню для потреб російських солдатів. Більше того загарбники також хочуть забрати й приміщення колишньої центральної районної лікарні у медмістечку Мелітополя.

Источник: https://subbota.ua/news/195354/rashisti-vidbirayut-u-lyudej-ostannyu-likarnyu-roztashovanu-na-tot-zaporizko%d1%97-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top