Реконструкція триває: як змінюється острів Хортиця

Будівництво майданчика для сцени, пішохідних доріжок, прокладання інженерних мереж та облаштування зон відпочинку – так наразі змінюється Хортиця. І перші результати програми “Велика реконструкції” можна буде побачити на “Козацькому колі”, що неподалік Музею запорозького козацтва. Відпочивальникам воно відоме здебільшого завдяки святу Покрови. Ще до початку пандемії фестиваль на Хортиці збирав 20 тисяч глядачів. І от тепер це місце планують зробити ще більш комфортним для відпочивальників.

Також у планах відремонтувати фасад будівлі та розширити виставкову зону. Поруч із музеєм роботи ведуться на Кургані єдності. Тут відвідувачам обіцяють сучасні оглядові майданчики. Наразі на пагорбі формують стежки та готуються укладати фундамент майбутніх пішохідних доріжок, які вестимуть до оновленого флагштоку. Підйом на пагорб буде зручним та інклюзивним: максимальний кут нахилу доріжки не перевищуватиме п’ять градусів. Це дозволить піднятись на вершину навіть людям з інвалідністю.

У національному заповіднику сподіваються, що потужний темп, із яким наразі розвивається Хортиця, вдасться зберегти.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/roboti-trivajut-jak-zminjuietsja-ostriv-horticja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=roboti-trivajut-jak-zminjuietsja-ostriv-horticja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top