Ремонт греблі, запорізькі мости і тепломодернізація: що обговорювали на засідання виконкому

Продовжується робота щодо вирішення проблеми з заторами на греблі ДніпроГЕСу. Для комфорту водіїв необхідно прибрати з дороги вантажний транспорт. Відповідно, потрібне місце для відстою. Зголосилося допомогти керівництво заводу “АвтоЗАЗ”. Вантажний транспорт зможе курсувати лише через мости Преображенського. І тільки в нічний час.

Дорогу на греблі ДніпроГЕС планують відремонтувати до 15 жовтня. Але, за даними експертів, навантаження, яке вона витримує щодня, поступово буде руйнувати споруду. Необхідно, нарешті, добудувати мостові переходи. Під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Запоріжжя, вони домовились з Володимиром Буряком про співфінансування проекту будівництва. Умови були такі: якщо “Укравтодор” виділить хоча б половину необхідних коштів, місто візьме решту суми на себе, аби тільки пришвидшити відновлення будівництва мостів. Після експертизи — проведення міжнародних торгів. Компанія, яка виграє тендер, за попередніми даними, зможе приступити до будівництва вже з січня 2020 року. Проект рішення щодо фінансування необхідного проекту депутати розглянуть вже наступної середи.

Крім того, міський голова розповів про те, що місто, нарешті отримало кредит на тепломодернізацію. Робота над цим велась з 2016 року.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/remont-grebli-zaporizki-mosti-i-teplomodernizatsiya-shho-obgovoryuvali-na-zasidannya-vikonkomu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top