Росія не відмовляється від прагнень знищити нашу незалежність, – Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили статтю Володимира Путіна, яку він присвятив Україні. В своїй роботі президент РФ використовує звичні кремлівські темніки про «один народ» та заперечує незалежність нашої держави.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарінсть» Ігор Артюшенко  наголосив: українці повинні зрозуміти, що Росія не відмовлялася і не відмовляється від прагнень знищити нашу незалежність.

«Українці повинні зрозуміти, що Росія не відмовлялася і не відмовляється від прагнень знищити нашу незалежність. Стаття Путіна — це тільки ще один доказ їх системної роботи над цим.

Хоча зрозуміло, що диктатор сусідньої держави писав свій опус і з метою роз’єднати українців, посіяти хаос та зневіру, розсварити нас між собою, а одночасно і зробити послання західному світу, що він бажає залишити Україну в орбіті так званого «російського світу», – зазначив політик.

«Путін не сказав нічого нового. Те, що написано у статті вже років триста російська-імперська а потім радянська пропаганда пише, розказуючи ці всі міфи», — додав він.

Ігор Артюшенко вважає, що стаття Путіна є сигналом для західного світу. Таким чином президент країни-агресора мав намір продемонструвати, що Росія тримає Україну в полі свого впливу.

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiia-ne-vidmovliaietsia-vid-prahnen-znyshchyty-nashu-nezalezhnist-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top