Samsung запустила в Києві унікальний сервісний центр на колесах: як працює послуга

У Києві з’явився унікальний мобільний сервісний центр на колесах Galaxy Premier Service. Цю послугу запустила компанія Samsung Electronics, яка відома своїми інноваціями в усьому світі. Завдяки такому центру можна полагодити смартфон відразу на місці та в досить швидкі терміни.

Сервіс запрацював із 10 грудня 2020 року. Особливо він стане в пригоді тим, хто цінує свій час і комфорт. Компанія Samsung Electronics розробила та реалізувала цю нову можливість для того, щоб клієнти змогли відремонтувати свої гаджети в більш зручний спосіб.

Як працює Galaxy Premier Service

Galaxy Premier Service на колесах зможе приїхати в будь-яку точку міста, щоб швидко й терміново відремонтувати смартфон: додому, в офіс, у кав’ярню та інші локації. Для цього не треба нікуди їхати чи залишати телефон у центрі на декілька днів.

Фахівці перевірять гаджет і зроблять експрес-ремонт саме в мобільному сервісному центрі. Слід зауважити, що час роботи залежатиме від ступеня складності ремонту. Це остаточно узгоджується після огляду пристрою.

Зазначимо, що послуга ексклюзивна, саме тому вона стосується ремонту виключно смартфонів Samsung.

До речі, компанія запустила акцію до 31 березня: виклик мобільного сервісу буде безкоштовним для гарантійних випадків і для випадків, що не покриваються гарантією*.

Як замовити послугу

Сервісний центр доступний у Києві та в передмісті (у радіусі 30 кілометрів). Щоб скористатися Galaxy Premier Service, необхідно вибрати один із трьох зручних способів і залишити заявку:

заповнити форму на сайті; звернутися через онлайн-чат;,
зателефонувати за номером 0-800-502022.
Які моделі підходять для Galaxy Premier Service
Galaxy Fold
Galaxy Z Fold2
Galaxy Z Flip
Galaxy Note10 Lite
Galaxy Note10
Galaxy Note10+
Galaxy Note20
Galaxy Note20 Ultra
Galaxy Note20 Ultra 5G
Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite
Galaxy S10
Galaxy S10+
Galaxy S20
Galaxy S20+
Galaxy S20 Ultra
Galaxy S20 FE

* Оплата негарантійного ремонту відбувається коштом клієнта.

Источник: https://zp.vgorode.ua/news/sobytyia/a1145178-samsung-zapustila-v-kijevi-unikalnij-servisnij-tsentr-na-kolesakh-jak-pratsjuje-posluha

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top