СБУ викрила ще трьох зрадників, які допомагали встановлювати окупаційний режим на ТОТ півдня Запорізької області

В результаті комплексних заходів, зібрано докази добровільної співпраці з ворогом ще трьох «службовців» на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Так, викрито мешканця Бердянська, який після захоплення міста підтримав російських загарбників, а згодом влаштувався до місцевої окупаційної адміністрації рф. Там він став очільником створеного агресором «бюро технічної інвентаризації» (БТІ). Перебуваючи на посаді, фігурант займався «перереєстрацією» захопленого окупантами нерухомого майна.

Ще одна місцева мешканка продемонструвала лояльність до загарбників і добровільно очолила одне з управлінь «міністерства праці і соціальної політики військово-цивільної адміністрації Запорізької області». На цій посаді вона роз’яснювала місцевим про порядок отримання соціальних виплат, профінансованих з бюджету окупаційної адміністрації.

Також пропозицію співпрацювати з ворогом прийняла мешканка Бердянська. Окупанти запропонували їй псевдопосаду головного лікаря «обласного центру надання психіатричної та наркологічної допомоги».

Зрадниця неодноразово давала інтерв’ю російським медіа, в яких дискредитувала наших захисників і поширювала російські фейки. Крім того, вона агітувала лікарів не надавати медичні послуги тим, у кого відсутні російські паспорти.

Слідчі Служби безпеки повідомили усім трьом фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Наразі підозрювані переховуються від правосуддя на тимчасово окупованих територіях.

Источник: https://forpost.media/novosti/sbu-vykryla-shche-trokh-zradnykiv-iaki-dopomahaly-vstanovliuvaty-okupatsiynyy-rezhym-na-tot-pivdnia-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top