SCM долучилася до боротьби з коронавірусом: що роблять та як економічно захищають співробітників

півмільйона українців. Ми зробили рішучі попереджувальні кроки ще до того, як серйозність становища стала очевидною.

Крок 1. Ми розробили стратегію захисту наших співробітників від COVID19, а також програму економічного захисту наших співробітників і бізнесу.

Зараз стабільна робота підприємств — це гарантія безпеки для країни, її громад і кожного працівника. Це Надія на швидкий вихід з кризи.

Ми ставимо перед собою завдання мінімізувати поширення вірусу серед наших співробітників. Ми дозволили співробітникам, де це можливо, працювати віддалено, впровадили нові протоколи гігієнічних норм.

Ці заходи дадуть нашим людям можливість зберегти свою роботу і доходи на час карантину і відновлення після нього.

Крок 2. Паралельно ми піклуємося про міста і регіони, в яких працюємо. Ми стали партнерами регіональних штабів в чотирьох областях України та в містах нашої присутності.

Наші компанії завжди надають соціальну допомогу містам, в яких розташовується бізнес. Це частина нашої філософії. На заклик Президента України ми також стали партнерами регіональних штабів при губернаторах в чотирьох областях України, де розташовані наші підприємства: Донецької, Луганської, Львівської та Івано-Франківської, а також в містах Дніпропетровської, Запорізької та низки інших областей.

Завдання цих штабів — уповільнити темпи поширення епідемії. І одночасно — мінімізувати ризики закриття підприємств критично важливих для країни галузей і втрати робочих місць українцями.

Важкі часи вимагають швидких і ефективних рішень.

1. Ми разом з представниками місцевої влади та громад робимо все, щоб області, міста, райони були готові до пікових медичним навантажень:

— Ми закуповуємо необхідне обладнання для опорних лікарень. Весь світ відчуває дефіцит апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ). 200 країн ведуть активну конкурентну боротьбу за це обладнання. Тому його закупівля займає більше часу, ніж нам хотілося б. Цією закупівлею займається Фонд Ріната Ахметова. В цілому на ці потреби засновник фонду направив 300 мільйонів гривень.

— Ми закуповуємо засоби індивідуального захисту для лікарів і медичного персоналу. Матеріали, з яких вони виготовляються, не зберігається довго, тому великі запаси зробити неможливо.

— Ми допомагаємо місцевої влади оснастити медичні установи, щоб в пікові навантаження області, міста та райони змогли прийняти всіх пацієнтів.

— Ми розробляємо комплекс заходів щодо захисту людей в групі ризику, перш за все тих, хто старше 60 років. Це наші батьки — ті, хто потребують допомоги в першу чергу. Ми не просто закликаємо їх залишатися вдома, а шукаємо інструменти — як доставляти їм їжу і ліки.

2. Ми закликаємо інші бізнеси в регіонах включитися в роботу антикризових штабів — без вашої підтримки місцевої влади не впорається з кризою такого масштабу.

3. Ми закликаємо жителів міст і областей України, лідерів громад також взяти на себе відповідальність — тому що зараз цінний кожен боєць в боротьбі з коронавірусів. Головна відповідальність — вести себе відповідно до рекомендацій МОЗ. Виконувати нові санітарні та гігієнічні норми. Уникати публічних місць. Освоїти віддалені кошти роботи, де це можливо.

Отже, ми піклуємося про наших співробітників, ми піклуємося про регіонах нашої присутності, ми піклуємося про здоров’я Українців.

Крок 3. Пандемія — це виклик всій світовій економіці. Україна особливо вразлива. Ми вже зараз починаємо велику роботу по реанімації української економіки після кризи — створюємо штаб економічного здоров’я. Протягом наступного тижня ми представимо перші результати роботи цього Штабу.

Для цього ми вже об’єднуємо представників ключових Think Tanks, їх експертів, їх напрацювання і рекомендації.

І вони вже працюють в двох напрямках — створення портфеля швидких антикризових рішень і одночасно — початок роботи над економічною стратегією країни в умовах глобальної економічної кризи.

Ми закликаємо об’єднатися навколо цих завдань український бізнес і інших донорів, тому що без адекватних економічних рішень після великої біди під назвою «хвороба» ми можемо зіткнутися з іншою великою бідою під назвою «бідність».

Тому мій головний меседж сьогодні — ми повинні об’єднати наші сили. І працювати, багато працювати. З відповідальністю і без паніки».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/scm-%d0%b4%d0%be%d0%bb%d1%83%d1%87%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d1%81%d1%8f-%d0%b4%d0%be-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%be%d1%82%d1%8c%d0%b1%d0%b8-%d0%b7-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b0%d0%b2%d1%96%d1%80%d1%83%d1%81/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top