Сербу — за ґрати: запоріжців запрошують на мітинг проти колишнього голови МВС в Запорізькій області

1 вересня спливає два місяці, як суд виніс ганебне рішення щодо запобіжного заходу основному підозрюваному в силовому розгоні мирних протестуючих в Запоріжжі під час Революції Гідності Володимиру Сербі, який тоді очолював Запорізьке обласне управління МВС.

26 січня 2014 року, в результаті спільних злочинних дій міліції та «тітушок» за медичною допомогою звернулось понад 100 запоріжців, а 50 патріотів було затримано в силовий спосіб і ув’язнено в ізолятор. Після перемоги Революції Серба переховувався від слідства та суду, а потім втік з України. За наявною інформацією він перебував на окупованих Росією територіях та в самій Росії, був оголошений у всеукраїнський та міжнародний розшук.

Після зміни влади і перемоги Зеленського Володимир Серба, як і багато хто з подібних злочинних поплічників Януковича, повернувся в Україну та був дивним чином знятий з розшуку. І замість логічного запобіжного заходу (тримання під вартою – в СІЗО) суд виніс вкрай дивне найм’якіше рішення — особисте зобов’язання. Таке рішення суду, окрім того, що повністю суперечить як нормам права, людської моралі та справедливості, ще й дозволяє злочинцю у будь-який момент знову втікти від правосуддя. Також це утверджує думку, що правоохоронці, органи прокуратури та суду спільними діями намагаються розвалити справу та виправдати злочинця.

«Європейська Солідарність» глибоко обурена таким рішенням суду щодо особи, яка особисто віддавала наказ міліції і тітушкам бити невинних людей, хто був яскравим представником донецького клану Януковича в Запоріжжі і хто безперешкодно роками ховався від українського правосуддя у ворожій Росії, яка вже понад 7 років веде проти України війну та вбиває наших громадян!

1 вересня ми виходимо під будівлю Жовтневого суду з вимогою змінити запобіжний захід Володимиру Сербі.

Підозрюваний у такому тяжкому злочині як силовий розгін Майдану в Запоріжжі має чекати вироку за ґратами!

Закликаємо запоріжців долучитись до акції! Всіх, хто вважає, що місце Серби за ґратами, чекаємо 1 вересня о 13.00 під будівлею Жовтневого районного суду (вул. Олександрівська, 6).

Источник: https://forpost.media/novosti/serbu-za-graty-zaporizhtsiv-zaproshuiut-na-mitynh-proty-kolyshnoho-holovy-mvs-v-zaporizkiy-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top