Ще одну перемогу додали до свого активу гравці фарм-клубу чинного чемпіона країни «Мотора» — «ЗНТУ-ЗАБ»

В межах 27 туру української гандбольної Суперліги підопічні Ростислава Ланевича приймали гостей з Южного – команду «Портовик».

Із перших хвилин матчу запоріжці показали, хто господар майданчику, забиваючи м’ячі один за одним. Всі спроби гостей влучити у ворота «забівців» вправно відбивав їхній голкіпер Рудольф Бородай. Лише на сьомій хвилині «Портовику» вдалось перервати суху серію – 1:5. Як не намагались южненці наздогнати запоріжців у рахунку – все марно.

Команда Ростислава Ланевича легко та невимушено набирала оберти та завершила перший відрізок гри із рахунком — 21:11. У другому таймі захищати ворота «ЗНТУ-ЗАБ» вийшов новачок команди – Михайло Будко, для якого цей матч став дебютним у складі запоріжців.

Гостям хоч і вдалось відіграти два м’ячі, втім, «ЗНТУ-ЗАБ» швидко повернув свою перевагу у десять м’ячів. Стабільність – саме так можна охарактеризувати матч між запоріжцями та «Портовиком». Адже як у першому, так і до кінця другого тайму, команда Ростислава Ланевича не давала гостям перетнути межу у десять очок. Остаточний результат матчу – 44:33 на користь «ЗНТУ-ЗАБ».

Кращим бомбардиром у складі «ЗНТУ-ЗАБ» став Євген Жук, на рахунку якого вісім забитих м’ячів. У «Портовика» найбільше відзначився Микита Сивак, який теж записав до свого активу вісім голів.

Наступну гру «ЗНТУ-ЗАБ» проведе на домашньому майданчику. 27 березня запорізька команда прийматиме аутсайдера турнірної таблиці «СКА-Львів».