Що означає 11:11?

Чому новий альбом називається 11:11?

Я взагалі спочатку хотіла назвати інакше. Але так вийшло, що протягом довгих років, років, можливо, п’яти, я помічаю постійно цю комбінацію цифр. На годиннику, на рахунку, наприклад, або на навігаторі, коли я їду додому, мені пише, що рівно об 11:11 я буду вдома.

Номери автомобілів, так?
Так, тобто, може це відбуватися, практично це відбувається кожного дня. І у якийсь момент я подумала: а що все ж таки це може означати? Просто мені стало цікаво. Я загуглила і побачила, що…дуже багато є різноманітних теорій, але одна з них — те, що у цю мить це 11:11 символізує, як такий чи що такий час, коли ти можеш загадувати бажання. Це як якісь ворота у той космос, у який ти можеш посилати свої най, най такі.

Чим альбом «11:11» відрізняється від попередніх? Якісно.
Він доросліший чи що, він більше такий…я його дуже довго виношувала і відповідаю за кожен звук, за кожну партію, за кожен, за кожен взагалі найтонший момент створення музики.

«Ти сама пишеш і музику, і тексти, так, наскільки я знаю.
Так.
А що таке доросла музика? Що таке дорослий текст? За якими критеріями ти це визначаєш?

Особисто для мене?
Так.

Ну, я дуже люблю знайти щоденники. Багато в мене записників. Я веду завжди, пишу свої думки, пишу пісні. Мені дуже подобається взяти, наприклад, п’ятирічної давнини і от подивитися, про що я тоді думала, і порівняти з тією, яка я зараз. В принципі з музикою я роблю так само. Я, наприклад, послухавши перший альбом і послухавши зараз той, який ми випустили, я розумію, що це, в цьому є певне зростання. Ось це і є для мене така ніби шкала дорослішання, умовно кажучи, так, музичного. Я не кажу, що»це прямо дорослий, серйозний, роковий альбом або ще щось. Ні, особисто для мене — це наступна сходинка. Тобто далі — більше.

Повну версію інтерв’ю дивіться у відео.

Свіже інтерв’ю з головним редактором українського журналу Playboy тут.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shho-oznachaye-11-11/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top