Що заважає владі Запоріжжя переводити школи на змішану форму навчання дітей

Особиста заява на харчування та форму навчання — в міськраді Запоріжжя озвучили умови виходу на змішану форму навчання. Сьогодні директори шкіл, представники батьківської громади та влада вирішувала питання зміни навчального процесу.

Не дивлячись на те що у 70 відсотків навчальних закладів облаштовані укриття, завадою стала норма 305 постанови кабінету Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку ще від 2001 го року.Втім як наголосила представник батьківської громади Світлана Лисенко, ця постанова  всеодно не має прямої  заборони.

«Як самостійний об’єкт учбового процесу, керівництво закладу та батьківська рада може вирішити це питання. Наприклад, навчання до 4 годин, або згода батьків учнів пільгових категорій на відмову від харчування»

«Зараз всі заклади отримали дозвіл на проведення навчального процесу. Але відповідно було зазначено що може бути змішана форма навчання.
Основним критерієм є безпека.
Ремонти дають можливість організувати процес навчання.
«Після рішення батьків, далі має бути рішення  засновника (винести питання на виконком ЗМР) далі вже на  ЗОВа. Саме військова адміністрація приймає остаточне рішення. І це прямі вимоги законодавства», — наголосив Олександр Заіка, заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.
То ж головне зараз, і остаточне слово за рішенням батьків, а адміністрація школи з ними має це питання проговорити окремо та навіть відібрати заяву
«Головний механізм який ми сьогодні визначили, це письмове рішення батьків: про форму навчання та харчування. Це перший крок, далі ми вже будемо приймати рішення та виходити на область», — зазначив в.о. міського голови Анатолій Куртєв.

Наразі жоден з  комунальних  закладів освіти не працює в змішаній формі навчання. Наразі у місті 70 відсотків  закладів мають укриття.

Славко Твердохліб, фото автора.

Источник: https://forpost.media/novosti/shcho-zavazhaie-vladi-zaporizhzhia-perevodyty-shkoly-na-zmishanu-formu-navchannia-ditey.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top