Шторм, який зруйнував пляжі та бази відпочинку в Кирилівці, починає вщухати – фото наживо

Сильний вітер продовжує підіймати хвилі в акваторії Азовського моря, проте не на значну висоту.

У Кирилівці майже тиждень вирує негода. Море затопило пляжі та змило набережну. Десятки баз відпочинку знаходяться у воді, пошкоджено споруди та паркани. Власники будівель звернулися до місцевої влади селища з проханням посприяти у відсипці території пляжів від моря. Приазовський Нацпарк виділить піщано-черепашкову суміш, щоб насипати “новий берег” та запобігти руйнуванню інфраструктури.

Місцеві жителі чекають коли закінчиться негода, адже вказують, що опади і вітер в зимовий період переносити дуже важко. Сьогодні, згідно із зображенням веб-камер, які розташовані по території Кирилівки, шторм дещо вщух. Сильні пориви вітру чутно навіть під час перегляду зображення, проте хвилі – невисокі. Зараз вода не захоплює велику частину берега. Сподіваємося, що негода з території Запорізької області починає відступати.

Федотова коса, пляж біла бази відпочинку “Техас”
Веб-камера в центрі Кирилівки на пляжі санаторію
На території бази відпочинку “Приморська-Галатея” (коса Пересип)
Федотова коса, база відпочинку “Адмірал”
База відпочинку “Водый мир”
Камера на балконі 4-го поверху готелю “SanRemo Resort Spa”

Відзначимо, що не працювали камери на території аквапарку “Острів скарбів” і багатьох баз відпочинку на Федотовій косі. Також оптична система багатьох камер, мабуть, була пошкоджена вітром та опадами, через це побачити чітке зображення – неможливо.

Читайте також: Як проходить будівництво запорізьких мостів – фотофакт

Сообщение Шторм, який зруйнував пляжі та бази відпочинку в Кирилівці, починає вщухати – фото наживо появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/shtorm-jakij-zrujnuvav-pljazhi-ta-bazi-vidpochinku-v-kirilivci-pochinaie-vshhuhati-foto-nazhivo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top