Скандальний запорізький нардеп поїхав на народні збори до Білорусі

Запорізький народний депутат, від партії “Слуга Народу”, Євгеній Шевченко вже не вперше змушує українців обурюватись своїми вчинками. Так, цього разу він зовсім без краплі сорому поїхав до Мінська, на народні збори, ще й похизувався, що його запросила влада Білорусі.

Про це нардеп повідомив на власній “Фейсбук” сторінці та “Telegram каналі”.

Одіозний та скандальний нардеп не вперше подається до Мінська товаришувати з диктатором. Цього разу він навіть цитує висловлювання Олександра Лукашенка.

Як повідомив нардеп одному з авторських телеграм-каналів, то поїхав до Мінська він в якості спостерігача від України, адже такі збори проводяться раз на п’ять років. Нардеп розповів, що від однопартійців та керівництва країни зауважень з приводу поїздки не отримав, проте зі спостерігачами з Росії він наче не спілкується, не розмовляє з ними.Євгеній Шевченко висловився, що в Білорусі зрозуміли свої помилки у питанні порушення прав людини, а президент навіть згоден зняти з себе частину повноважень, яких саме – не сказав.

Раніше ми вже повідомляли, що нардеп багаторазово висловлював свою прихильність до влади Білорусі. І навіть у період мітингів та їх жорсткого придушення владою, наважився привітати Олександра Лукашенка з перемогою у виборах.

Сообщение Скандальний запорізький нардеп поїхав на народні збори до Білорусі появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/skandalnij-zaporizkij-nardep-poihav-na-narodni-zbori-do-bilorusi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top