Скільки вагітних жінок у Запоріжжі лікуються від коронавірусу

У Запоріжжі для лікування хворих на коронавірус розгорнуто 1 тис. 678 ліжок. Вони знаходяться в обласній інфекційній лікарні, міських лікарнях №1, 2, 6, 7, 9, дитячій лікарні №5. Вагітні жінки з підтвердженим коронавірусом або підозрою на нього лікуються у пологовому будинку №4 та обласному перинатальному центрі.

За даними сайту системи охорони здоров’я України, у запорізьких стаціонарах зараз лікуються 38 вагітних. З них 17 – у пологовому будинку №4, та 21 – в обласному перинатальному центрі. Усі пацієнтки – киснезалежні. Порятунок їхніх життів неможливий без кисневої підтримки.

Щоб медзаклади не зіткнулися з нестачею кисню, їм на допомогу прийшов соціально відповідальний бізнес — комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвесту Ріната Ахметова та Вадима Новинського. Кисень, який виробляє підприємство, медики пологового будинку №4 використовують для лікування пацієнток. З квітня медустанова отримала від комбінату близько 50 тонн кисню.

Нагадаємо, що у квітні кисень, який виготовляє «Запоріжсталь», сертифікувало Міністерство охорони здоров’я України. З того часу його почали постачати до лікарень Запоріжжя, Запорізької області та інших регіонів України.

З квітня комбінат передав лікарням 2570 тонн рідкого кисню. Піковим періодом відвантаження кисню став жовтень. За місяць лікарні одержали від підприємства 1 тис. 200 тонн кисню. З початку листопада «Запоріжсталь» вже відвантажила 271 тонну медичного кисню.

Зокрема, у листопаді кисень «Запоріжсталі» отримали міські лікарні Запоріжжя №1, 2, 6, 7, 9, Запорізька обласна інфекційна лікарня та пологовий будинок №4. Поставляли кисень і до медустанов області — Бердянське ТМО та міську лікарню Токмака.

Активно використовують кисень комбінату лікарні з інших областей України. Зокрема у листопаді його отримали міські лікарні Боярки, Синельникове, Василькова, міська лікарня ім. Панкеєвих у Каховці, Київська міська клінічна лікарня №7, лікарня №4 у Нікополі та Броварська багатопрофільна клінічна лікарня.

Нагадаємо, що у 2020 році Рінат Ахметов спільно з бізнесами SCM, футбольним клубом Шахтар та Фондом Ріната Ахметова першими прийшли на допомогу країні у боротьбі з коронавірусом. З особистої ініціативи Ріната Ахметова з цією метою було виділено близько 500 млн. гривень у рамках проекту Фонду «Боротьба з COVID-19 в Україні». Проект допоміг вижити 1,4 млн людей. Це найбільший внесок одного благодійника до державної медицини України за весь час незалежності. Понад 500 медустанов по всій країні отримали близько тисячі одиниць обладнання, зокрема 216 апаратів ШВЛ.

З початку пандемії Фонд Вадима Новинського направив на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції в Україні понад 100 млн. гривень. Кошти прямували на закупівлю апаратів ШВЛ, ПЛР-тестів та засобів індивідуального захисту для медиків. Все це розподілялося до клінік Донецької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Крім того, 3,8 млн. гривень було виділено на матеріальну підтримку 31 сім’ї медиків, які померли в результаті COVID-19.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/skilki-vagitnih-zhinok-u-zaporizhzhi-likujutsja-vid-koronavirusu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=skilki-vagitnih-zhinok-u-zaporizhzhi-likujutsja-vid-koronavirusu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top