Соцслужби упродовж травня відвідали 70 запорізьких сімей: двох дітей вилучили з родин

Патрульна поліція Запорізької області тісно співпрацює зі Сужбою у справах дітей Запорізької міської ради. За травень місяць 2021 року сумісно з патрульними було відвідано 70 сімей, задля запобігання та профілактики домашнього насильства, жорстокості щодо дітей та дотримання прав і свобод неповнолітніх. Також поліцейські проводили профілактичні бесіди з такими сім’ями.

“На превеликий жаль є такі родини, де дітей доводиться забирати від батьків, які не виконують обов’язки щодо їх належного виховання. Так, за вчорашній день, двоє дітей з різних сімей потрапили в центр соціально-психологічної реабілітації”, – йдеться у публікації Світлани Михайловської.

Возможно, это изображение (ребенок, стоит, кирпичная стена и в помещении)Возможно, это изображение (ребенок, стоит, кирпичная стена и в помещении)

Нагадаємо, чотири роки як держава впроваджує реформу інтернатної системи. Діти мають виховуватись у сімейних формах опіки, як у Європі. Нині в українських інтернатах перебуває більше 34 тисяч дітей, тільки 8% — сироти, інші – мають хоча б одного з батьків. Рідні ж батьки замість виховувати — б’ють, пиячать, вживають наркотики.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/socsluzhbi-uprodovzh-travnja-vidvidali-70-zaporizkih-simej/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=socsluzhbi-uprodovzh-travnja-vidvidali-70-zaporizkih-simej

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top