Спонсор тероризму: «Ашан» забезпечує рашистів своїми товарами

«Ашан» безкоштовно поставляв товари російській армії на окупованих територіях України під видом гуманітарної допомоги. Про це йдеться в розслідуванні Bellingat, The Insider та Le Monde.

«Ашан» в різних регіонах рф поставляв продукцію зі складів магазинів та товарів, які волонтери збирали на території супермаркетів. Також ця вся «допомога» організовувалася у взаємодії з «органами влади». Це стало відомо завдяки листу, який був надісланий співробітникам магазинів у Санкт-Петербурзі.

Товари. згадані у листі, не схожі на «гуманітарну допомогу»: шкарпетки для чоловіків 40-го розміру взуття, є цигарки (які ніколи не постачають як гуманітарну допомогу), запальнички, бритви, але немає нічого для жінок і дітей. Кількість товарів (1000 тюбиків зубної пасти, 500 запальничок) свідчить про те, що одержувачів було багато, цього вистачило б на один-два батальйони.

Більш того, «Ашан» допомагав військкоматам набирати мобілізованих серед працівників. Компанія збирала і передавала до військкоматів дані про своїх співробітників і після оголошення мобілізації допомагав військкоматам виконувати норму: на робочому місці співробітникам вручали повістки і пропонували звільнитися.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/sponsor-teroryzmu-ashan-zabezpechuie-rashystiv-svoimy-tovaramy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top