Спостерігачі ОБСЄ перевірили готовність запорізьких укриттів

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ) Дарлін Джексон та Мирослав Брозман побували в кількох сховищах міста та побачили, в якому вони стані.

На сьогодні належним санітарно-гігєнічним і технічним нормам відповідають 118 найпростіших укриттів міста, які забезпечують можливість безперервного в них перебування 122 тис. осіб впродовж 48 годин. Всі оснащені запасами води, засобами пожежогасіння, надання невідкладної медичної допомоги, місцями для сидіння та шанцевим інструментом. Ще 1950 підвальних приміщень розраховані на короткочасне перебування.

Представники місії ОБСЄ оглядини почали з»найпростішого укриття, розташованого у будівлі ЗНВК «Освіта», що у Шевченківському районі (вул. Пархоменка, 19). Його площа 544,6 кв. м, одночасно знайти прихисток там зможуть 680 осіб. У мирний час захисна споруда слугує майданчиком для занять з предмету «Захист Вітчизни» – тут облаштований стрілецький тир.

Відвідали й протирадіаційне укриття, яке знаходиться в підвалі філії концерну «Міські теплові мережі» у Вознесенівському районі (вул. Адмірала Нахімова, 4а). Площа об’єкта – 163 кв. м, місткість – 150 осіб з числа працівників підприємства. Саме стільки людей одночасно заступають на зміну.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/sposterigachi-obsie-perevirili-gotovnist-zaporizkih-ukrittiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top