Справжні баталії розгорнулися в ПС“Юність” між баскетболістками “Козачки-КПУ” та “Франківськом-ПНУ”

Команди знаходяться далеко одна від одної, не тільки географічно, але й у турнірці.

Проте, стартова чверть минула у рівній боротьбі. Команди обмінювались вдалими кидками, але суттєвої переваги не отримав ніхто. Друга 10-ти хвилинка стала повною несподіванкою для гостей з Івано-Франківська. У “козачок” залітало все. Феєрила Катерина Тихонова та Дар’я Штура.

Гості могли зупинити наступи “козачок” тільки накопичуючи фоли. Штрафні кидки Катерина Тихонова відмінно реалізовувала. Так, запоріжанки пішли на велику перерву із перевагою 43:31.

Початок третьої чверті для “Козачки” також був вдалим. Місцева команда продовжувала штурмувати ворожий кошик, встановивши максимальну перевагу “+17”. Гості взяли тайм-аут, після якого повністю змінили стратегію гри у захисті.

“Козачки” вже відчули смак перемоги над фаворитом і помітно розслабилися, чим і поплатилися з повна. Відкрив запорізької команди з “+17-ти” зменшився до “+5-ти” менш ніж за 4-ри хвилини.

Остання чверть не стала порятунком для “козачок”. Налагодити гру і відновити перевагу не вдалося. 73:77 команда з Івано-Франківська здобула вольову перемогу.

У складі запорізької команди найрезультативнішою стала Катерина Тихонова, яка настріляла 18 очок та зробила 6 результативних передач. У Ольги Черненко 13 очок і 7 підбирань.

“Козачка-КПУ” залишається внизу турнірної таблиці. Наступну гру запоріжанки проведуть на виїзді проти баскетболісток “Рівного” 7 березня.