Справжній трилер розіграли “АРПІ-Запоріжжя” та сумський “Фуд-центр СумДУ” у першому матчі 1/8 фiнала Кубка України з футзалу.

Один із лідерів Першої Ліги не просто дав бій представнику Екстра-ліги. У сумської команди був реальний шанс здобути сенсаційний результат.

У першому таймі суперники обмінялися голами. Відзначимо ефектний гол п‘ятою Дмитра Харченка після повернення до складу “АРПІ”. Буквально в наступній же атаці “Фуд центр” відігрався. Після цього команди транжирили момент за моментом. Причому господарі почували себе дуже впевнено на фоні вищого за класом суперника. Від ударів по воротах Юрія Васильченка голова йшла обертом. Але перша половина так і завершилася нічийними 1:1.

У другому таймі студентський футзал продовжився. У невеликому залі кожен удар сприймався як потенційно небезпечний. Сумська команда на третій хвилині заробила пенальті. Шестиметровий удар бездоганно виконав Дмитро Ігумнов. Запахло смаленим, коли “Фуд-Центр” зробив рахунок 3:1. Господарі буквально неслися під час кожної атаки і добряче попсували нерви гостям. Остудив пил Андрій Будін. Його ювелірний удар у нижній кут був із розрядку таких, що не беруться. Але й тут господарі не здалися. Швидко вони повернули різницю у два м‘ячі. Відзначився Руслан Острога. За рахунку 4:2 гравці “Фуд Центру” могли спокійно забивати п‘ятий. Васильченку просто пощастило, що м‘яч розминувся зі стійкою. А потім, зібравши всю волю в кулак, “АРПІ-Запоріжжя” відігрався. Врятувався від поразки допоміг Євген Леміш. Впродовж однієї хвилини він оформив дубль, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 4:4. Тепер менше ніж за два тижні команди зіграють матч-відповідь у Запоріжжі.

Орієнтовна дата повторної гри 1/8 фіналу Кубка України між цими командами – 2 лютого.