Спрогнозували орієнтовні дати нового контрнаступу ЗСУ

В умовах, коли Україні важко забезпечити достатню кількість боєприпасів через перерви в отриманні міжнародної військової підтримки, можливості для наступальних дій з її боку обмежені на найближчий час. Таку позицію висловив Ентоні Радакін, керівник оборонного відомства Великобританії, в інтерв’ю для видання The Guardian.

За словами Радакіна, покращення ситуації можливе з інтенсифікацією західної підтримки Україні.Він вказав на проблеми з постачанням снарядів, викликані затримкою допомоги, особливо з боку США, і нездатність Європи компенсувати цей дефіцит.Лідер британського оборонного штабу наголосив, що партнери по НАТО активно обговорюють способи посилення військової підтримки, очікуючи оголошення нових пакетів допомоги перед липневим самітом альянсу.

Також Радакін зазначив, що, незважаючи на значні втрати, російські війська змогли закріпитись на деяких ділянках фронту, включаючи захоплення Авдіївки в Донецькій області після тяжких боїв і відступ українських сил з Бахмута.

Він висловив думку, що нинішні труднощі, імовірно, затримаються на декілька місяців, а можливість для нового українського контрнаступу з’явиться не раніше кінця літа, з більш активними діями на фронті, можливо, вже в наступному році.

Прогноз Зеленського

Президент України Володимир Зеленський анонсував розробку декількох стратегій для майбутніх військових дій. В ході прес-конференції, що відбулась після форуму «Україна. Рік 2024», він зазначив, що військове керівництво країни розробило «продуманий план» для наступного контрнаступу українських збройних сил.

Зеленський уточнив, що існує детально розроблений план дій, проте він не має права розголошувати його деталі. План передбачає зміни в керівництві та розробку кількох альтернативних стратегій, щоб уникнути ризиків, пов’язаних з можливими витоками інформації. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/sprognozuvali-oriyentovni-dati-novogo-kontrnastupu-zsu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top