Сталеві ігри для металургів: у Запоріжжі стартували спортивні змагання

Змагатись учасники будуть у десяти видах спорту. 9 з них — вже традиційні: міні-футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, дартс, шахи, легка атлетика, гирьовий спорт та армреслінг.

Десята дисципліна з’явилась в олімпіаді цьогоріч. Це командні змагання «StrongMan». Тобто виконання вправ із надважким інвентарем. У своїй категорії працівники комбінату “Запоріжсталь” змагатимуться за кубок переможця в усіх видах спорту. Запевняють: мають непогані шанси, аби посісти місця на п’єдесталі.

“Я капітан збірної комбінату з настільного тенісу. Вже напевно більше 10 років. Брали участь, в принципі, як тільки ми зайшли в Метінвест. З 2012 року ми беремо участь, не пропускаємо жодної спартакіади. Наша збірна першими була один раз — в минулому році ми були по регіону нашому першими. І в 13-му році теж були чемпіонами. Решта були 3, 2 місце. Тобто завжди боремося за призові місця”, – розповів менеджер управління операційних покращень ПАТ «Запоріжсталь» Євген Криворотько.

Змагання відбуватимуться з 31 травня по 4 червня. Усі вони проходитимуть у Запоріжжі.

У суботу, 5 червня, на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь» пройдуть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть уславлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк. Тут же для всіх бажаючих розмістяться інтерактивні зони з майстер-класами від провідних спортсменів, різними призовими конкурсами. В цей же день пройде урочисте нагородження всіх переможців олімпіади.

Варто зазначити, загальнокорпоративні спортивні змагання Metinvest Steel Games – давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тис. Співробітників 22 підприємств.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/stalevi-igri-dlja-metalurgiv-u-zaporizhzhi-startuvali-sportivni-zmagannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=stalevi-igri-dlja-metalurgiv-u-zaporizhzhi-startuvali-sportivni-zmagannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top